Kolejna edycja konferencji „Start-Up Bydgoszcz!” będzie poświęcona kobietom, które myślą o założeniu własnego biznesu, ale wciąż wahają się, czy są na to gotowe. Inspirujące przykłady i historie lokalnych przedsiębiorczyń mogą pomóc im uwierzyć w siebie, nawiązać interesujące relacje biznesowe i postawić pierwszy krok ku „przejściu na swoje”.
Tematyka konferencji „Od kobiet dla kobiet” skupi się na różnych aspektach rozwoju własnego biznesu (i nie tylko) widzianych przez pryzmat kobiecego podejścia. Czy kobiety widzą biznes inaczej niż mężczyźni? Gdzie znajdują swoją motywację i siłę do działania? Jakie ścieżki obierają w dążeniu do swojego celu?
Podczas wydarzenia gościć będziemy członkinie Kobiecych biznesów „Podwale 11” (nazwa wywodząca się od miejsca, gdzie wspólnie pracują), które podzielą się swoimi doświadczeniami i opowiedzą o początkach swoich firm, wzlotach i upadkach na swojej biznesowej drodze, a także o satysfakcji płynącej z bycia niezależną kobietą.
Agenda konferencji będzie wyglądać następująco:
17.00-17.05: wystąpienie przedstawiciela Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego,
17.05-17.25: Magdalena Andler, O pasji i wytrwałości w dążeniu do celu,
17.25-17.45: Julita Szóstek, O odwadze i życiowych zmianach w drodze ku spełnianiu marzeń,
17.45-18.05: Joanna Kobak, O szansach i zagrożeniach w byciu na swoim,
18.05-18.20: przerwa,
18.20-19.00: panel zadawania pytań prelegentkom,
19.00: networking w gościnnych progach Spichrza Zbożowego.
Magdalena Andler jest właścicielką Atelier Wizerunku AWMA, które zajmuje się kreowaniem wizerunku zarówno firm, osób publicznych, jak i osób prywatnych. Jej pasją są kolory i ich psychologiczne oddziaływanie na ludzki umysł. Uczy jak świadomie ich używać, by uzyskać zamierzone efekty zarówno w ubiorze, jak i we wnętrzach. W 2020 r. odebrała statuetkę „Lwicy Biznesu” w plebiscycie organizowanym przez magazyn „Law Business Quality”.
Więcej o prelegentach…
Magdalena Andler to specjalistka od wizerunku i właścicielka Atelier Wizerunku AWMA. Od 2007 roku zajmuje się kreowaniem wizerunku firm, osób publicznych oraz prywatnych. Jej holistyczne podejście do wizerunku opiera się na nauce samoakceptacji i poznawaniu własnego ciała. Jest pasjonatką kolorów i uczy, jak świadomie ich używać, by uzyskać zamierzone efekty w ubiorze oraz we wnętrzach. Magdalena Andler brała udział w dwóch książkach: „Diamenty kobiecego biznesu. Kobiety, które zmieniają świat” pod red. Ilony Adamskiej oraz „Home staging” Martyny Szczawińskiej. W 2020 roku otrzymała statuetkę „Lwicy Biznesu” w plebiscycie organizowanym przez magazyn „Law Business Quality”.
Julita Szóstek to właścicielka salonu urody „Celuj w piękno” w Bydgoszczy. Jest pasjonatką podkreślania kobiecego piękna i dbania o nie. Jest współautorką czterech książek, w tym „Diamenty kobiecego biznesu. Kobiety, które zmieniają świat” i „Podręcznik dobrych praktyk branży beauty”. Julita Szóstek jest członkinią Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu oraz optymistką realistycznie szukającą rozwiązań, by z odwagą stawiać kolejny krok w życiu.
Joanna Kobak to doradca majątkowy i ekspert kredytów hipotecznych z 25-letnim doświadczeniem. Zajmuje się pozyskiwaniem finansowania unijnego i bankowego dla firm z sektora MŚP, jak i osobom indywidualnym prowadzącym działalność gospodarczą. Joanna Kobak zdobyła swoje doświadczenie jako doradca klienta w takich instytucjach jak Bank Handlowy, Rheinhyp-BRE Bank Hipoteczny czy Noble Bank. Cechuje ją pomysłowość, cierpliwość i elastyczność, zawsze stara się znaleźć najlepszą i najkorzystniejszą ofertę dla swojego klienta. Jest również autorką wielu artykułów branżowych publikowanych w mediach społecznościowych i na portalu BydgoskieMarki.pl.