Jesień w Bydgoszczy będzie pełna atrakcji. Dowcipne komedie w gwiazdorskiej obsadzie czekają nas w październiku na scenie Kinoteatru Adria . Bilety na te wydarzenia warto kupić już teraz.

Najszybciej, 13 października na scenie Kinoteatru Adria, zobaczymy “Szalone nożyczki” – to wyjątkowy spektakl, którego finał ustala widownia. Energiczny, przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od pani Izabeli. Kiedy fryzjer-artysta zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – okazuje się, że właścicielka lokalu nie żyje. Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę – kto zabił ?? Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, ale nikt nie przyznaje się do zbrodni.

Policja jest w kropce i wtedy do akcji wkraczają widzowie… Jaki będzie finał ? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo, dlatego jest magnetyczny, elektryzuje i budzi podziw publiki całego świata. Spektakl wyreżyserował związany z Teatrem Miniatura Jakub Ehrlich. Przedstawienie zobaczyć można 13 października o godz. 16.00 i 19.00 Bilety do nabycia on-line na stronie www.kupbilecik.pl (godz. 16) lub www.kupbilecik.pl (godz. 19)

Dwa tygodnie później, 27 października na scenie Kinoteatru Adria, miłośników komedii czeka “Prywatna Klinika”. Poznamy Harriet – rozwódkę mieszkającą w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Wszystko się skomplikuje, gdy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome, zdradzane małżonki.

“Prywatna Klinika” jest prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów. Okazja, by poznać je bliżej nadarzy się 27 października o godz. 16.00 i 19.00. Bilety do nabycia on-line na stronie: www.kupbilecik.pl (godz.16) lub www.kupbilecik.pl (godz.19)

Dodaj swój komentarz