Rozpoczęcie sezonu food truckowego już 17 i 18 marca 2018 r. na płycie Starego Rynku w Bydgoszczy. Food trucki z całej Polski, dania kuchni z różnych stron świata oraz atrakcje dodatkowe!

Jak co roku Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczne powitanie wiosny. Tym razem po raz pierwszy food trucki z całej Polski pojawią się na płycie Starego Rynku. Organizatorzy zaprosili blisko 30 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata. Na festiwalu pojawią się restauracje na kółkach, które już kilkukrotnie odwiedziły Bydgoszcz podbijając serca i żołądki mieszkańców. Pojawi się też wiele nowości. Wkrótce pierwsze informacje o mobilnych restauracjach, które wezmą udział w rozpoczęciu sezonu food truckowego w Bydgoszczy.

Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.:
Akademia Gier Planszowych – gry, konkursy, porady dla dzieci i dorosłych,
strefa dla dzieci,
strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy,
zawody kulinarne z nagrodami,
kino 7D,
gra terenowa z nagrodami,
strefa baniek mydlanych,
oraz wiele więcej.

Jak co roku uczestnicy wybiorą „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”, a dla biorących udział w głosowaniu Organizatorzy przygotowali niespodziankę.
Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz zadaszenie na wypadek niepogody, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności III edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Bydgoszczy.
Już teraz planujcie smaczne powitanie wiosny z food truckami.

Data: 17-18 marca
Godziny: sobota 12-21 i niedziela 12-20
Miejsce: Stary Rynek w Bydgoszczy
WSTĘP BEZPŁATNY

Wkrótce więcej informacji oraz liczne konkursy z nagrodami

Dodaj swój komentarz