Trwa ogólnopolski casting FTV Model Search wielkie poszukiwania nowych twarzy polskich i europejskich wybiegów mody. Trzecia polska edycja tego cieszącego się ogromnym zainteresowaniem wydarzenia. Docelowo odbędzie się 20- 25 castingów lokalnych w najlepszych galeriach handlowych. Zwycięzcy castingów lokalnych zostaną zaproszeni na finał ogólnopolski, który odbędzie się w październiku aktualnego roku w Warszawie.

FashionTV zaprasza do udziału i tym razem regionalny casting odbędzie się Centrum Handlowe Focus Bydgoszcz w sobotę, 16 września 2017 r.

Do udziału zaproszone są wszystkie dziewczęta w wieku od 14 do 25 roku życia, zaś chłopcy w wieku 17 do 25 roku życia, zainteresowani karierą w międzynarodowym modelingu. Nie będzie preselekcji, więc do castingu dostaną się wszyscy chętni, natomiast warunkiem uczestnictwa będzie wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zapoznanie się z regulaminem.

Natomiast laureaci polskiej edycji FashionTV Model Search 2017 oprócz wyjazdu na międzynarodowy finał imprezy mogą spodziewać się także kontraktu z francusko – polską agencją modelek i modeli RYL Model Agency oraz udziału w Paris Fashion Week.

Podczas całodziennego wydarzenia, uczestnicy wezmą udział w profesjonalnych ćwiczeniach na wybiegu, sesji zdjęciowej i mini wykładach na temat funkcjonowania świata mody. Przewidziane są konkursy dla snapchaterów i youtuberów oraz spotkania publiczności i uczestników z zaproszonymi gośćmi. Całość zakończy się o godzinie 19.00 uroczystą galą finału lokalnego z pokazami mody i udziałem znanych artystów.

PROGRAM FTV MODEL SEARCH 2017
10:00- 14:00-rejestracja do castingu Fashion TV Model Search
14:00- ogłoszenie wyników castingu do etapu popołudniowego
13:30- szkoła chodzenia po wybiegu, porady dla początkujących kandydatów
15:00- 16:00-przygotowanie kandydatów do pokazów (hair & make up)
16:00- Pokaz kolekcji sportowej
17:00- Pokaz kolekcji casual
18:00- Gala Finałowa

Dla widzów przez cały dzień są organizowane konkursy.
Razem z naszymi Partnerami przygotowaliśmy dla Was dużo niespodzianek!

PATRONAT Medialny objął LoveBydgoszcz

Dodaj swój komentarz