Family Park

Znany wszystkim najmłodszym u tych starszych to można powiedzieć – legenda zabawy, tak Family Park od 17 lat bawi i integruje najmłodszych mieszkańców Bydgoszczy. Aktualnie stoi w trudnym czasie walcząc o przetrwanie podczas panującej pandemii – zachęca do odwiedzin.

Publikacja na profilu zaczyna się – Dziś bez emotek, bo będzie na poważnie.

Family Park jest z Wami już od blisko 17 lat. Były lepsze i gorsze czasy, czasami ustawiały się kolejki, aby wejść do środka a czasami było niewielu klientów, bo przecież w międzyczasie otwierały się inne, konkurencyjne sale. Wiedzieliśmy, że wszystko w naszych rękach, że obronimy się profesjonalizmem, animacjami, nowymi salami urodzinowymi, naszą najlepszą kadrą animatorów. Przez te lata udzielaliśmy wsparcia stowarzyszeniom, fundacjom, wspierając wiele imprez nagrodami rzeczowymi, voucherami. Nawet marcowy lockdown obróciliśmy w czas wzmożonej pracy, inwestycji i remontów, w to, byśmy mogli zapewnić naszym klientom bezpieczną zabawę i zagwarantować czystość sanitarną obiektu.

ALE OBECNA SYTUACJA ZABIERA NAM JAKĄKOLWIEK NADZIEJĘ, JAKĄKOLWIEK MOŻLIWOŚĆ OBRONY, PRACY I WIARY W LEPSZE JUTRO…

Park rozrywki jest otwarty, wszystkie standardy epidemiologiczne są zachowane, środki bezpieczeństwa sanitarnego spełnione. Właściciele zachęcają do zakupu voucherów do zrealizowania w odpowiednim czasie. Apel kierowany jest w trosce o zachowanie miejsca.

Dodaj swój komentarz