Taki wieczór panieński może zdarzyć się w Bydgoszczy tylko raz …

Doskonała propozycja teatralna na grudniowy wieczór. Również jako znakomity pomysł na Mikołajkowy Prezent.

Agencja Artystyczna MUZA zaprasza na najnowszą sztukę Marcina Szczygielskiego, pełną humoru i niespodzianek komedię – „WIECZÓR PANIEŃSKI PLUS”.

Trzy przyjaciółki, po przejściach, z przytupem wkraczają na nowe drogi życia. Irena przyjmuje oświadczyny bogatego biznesmena, a choć daty ślubu jeszcze nie wyznaczono, trzeba wydarzenie uczcić. Jak? Oczywiście organizując wystrzałowy, szalony wieczór panieński. Pech w tym, że panienki nie są już panienkami, termin imprezy trudno wcisnąć w napięte grafiki pracujących uczestniczek, zamówione atrakcje, jedna po drugiej biorą w łeb, a występ przystojnego striptizera, który miał stanowić gwóźdź wieczoru, okazuje się… gwoździem do trumny szampańskiej zabawy.

Panieński wieczór zmienia się w wielką awanturę, która potęguje wezwany na pomoc były mąż przyszłej panny młodej. Okazuje się, że to, czego sobie życzymy nie zawsze jest tym, czego potrzebujemy, a serce i rozum najczęściej stoją po różnych stronach barykady.

Na scenie zobaczymy znanych i lubianych aktorów: Katarzynę Skrzynecką, Monikę Mazur, Annę Iberszer, Tomasza Bednarka, Marka Kaliszuka/Stefano Terrazzino.

Wieczór panieński plus”, w reż. Marii Seweryn,

02 grudnia br. (piątek) o godz. 17.30 i 20.30, Teatr ADRIA, ul. Toruńska 30

BILETY: w cenie 70 – 120 zł, można nabyć:

– w kasie Teatru: tel. 52 371 27 39;

– online na: https://agencjamuza.pl/wydarzenia/wieczor-panienski-plus-680-659-668-937/?occurrence=2022-12-02 (godz.17.30) , https://agencjamuza.pl/wydarzenia/wieczor-panienski-plus-2/?occurrence=2022-12-02 ( godz.20.30)

– rezerwacja i zamówienia grupowe – u Organizatora, tel. 531 531 001, e-mail: bilety@agencjamuza.pl

Dodaj swój komentarz